DM IN-WEST

DM IN-WEST

ul. Zakopiańska 9,
30-418 Kraków

KONTAKT

+48 602 584 116
biuro@dminwest.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt: 8:00-17:00,
Sobota: 10:00-15:00

Wzmacnianie fundamentów

Usługi budowlane - Kraków i okolice

Wzmacnianie fundamentów – pogłębianie (podbijanie), poszerzanie, palowanie, iniekcja, naprawa.

Wznacnianie innych elementów konstrukcyjny takich jak belki, słupy i stropy

 

Fundamenty to elementy konstrukcyjne przekazujące na podłoże gruntowe całość obciążeń budowli, dlatego tak ważne są ich głębokość, szerokość, materiał z jakiego są wykonane oraz nośność podłoża na którym są posado

 

Pogłebiamy (podbijamy) oraz poszerzamy (zwiększamy podstawę) fundamentów.

Polega to na etapowym:

  • wykonaniu wykopów poniżej lub obok istniejących fundamentów o odpowiedniej szerokości (1 – 1,5m) oraz z odpowiednim odstępem między poszczególnymi miejscami wykonywania prac
  • zakładaniu zbrojenia i zespoleniu go z istniejącym fundamentem
  • zaszalowaniu i wylaniu betonu

Wzmacniamy również fundamenty poprzez przekazanie obciążeń na niższe, nośne warstwy gruntu. Polega to na wykonaniu mikropali iniekcyjnych oraz połaczeniu ich głowic za pomocą oczepów żelbetonowych zespolonych kształtownikami lub prętami zbrojeniowymi z istniejacymi ścianami fundamentowymi i płytą.

 

Uszkodzone fundamanty naprawiamy również za pomocą uzupełniania ubytków w cegle, kamieniu lub betonie lub też wykonując iniekcję grawitacyjną, ciśnieniową lub strukturalną. 

DM IN-WEST

DM IN-WEST specjalizuje się kompleksowym wykonywaniem usług w zakresie budownictwa kubaturowego, ale również nadbudowy, rozbudowy, przebudowy i remonty. Świaczymy usługi w Krakowie i okolicach.